Úvěrové služby

Získat peníze na bydlení nebo podnikání

je s námi jednodušší

Získali jsme jako 21. společnost v ČR licenci ČNB na poskytování spotřebitelských úvěrů

FINDIGO CZ s.r.o.

Findigo CZ s.r.o. je nebankovní poskytovatel spotřebitelského úvěrupovolením České národní banky od 16. 3. 2018.

Firemní úvěry a služby pro podnikatele

Pomůžeme Vám uspět na trhu – poznejte s námi nové možnosti Vašeho podnikání

Podnikatelský úvěr se zástavou

Potřebujete půjčit opravdu rychle? Pokud disponujete vlastní nemovitostí, tak s pomocí její zástavy Vám nabídneme nejvýhodnější možný úvěr. Podmínky Vám vytvoříme přímo na míru, aby Vás úvěr nezatížil nad Vaše možnosti.

Více o úvěru se zástavou

Firemní dražební úvěr

Nabízíme specializovaný firemní úvěr pro účast v dražbách a aukcích. Například pokud chcete vydražit nemovitost a následně nákup plánujete refinancovat hypotékou, pomůžeme Vám krátkodobým úvěrem překlenout období, než si v klidu vše s Vaší bankou vyřídíte.

Více o firemním dražebním úvěru

Ostatní firemní
úvěry

Poskytujeme individuální podporu firmám v různých odvětvích byznysu. Sháníte peníze pro rozvoj společnosti, rozšíření výroby, stavbu nového projektu? Obraťte se na Findigo. Rádi se s Vámi sejdeme.

Další možnosti financování

Prodej
nemovitostí

Kvalifikovaně posoudíme hodnotu Vaší nemovitosti. Zajímají nás především stavební pozemky s možností výstavby rodinných domů, bytových domů, komerční výstavby, projekty se stavebním povolením a budovy určené k rekonstrukci.

Kontaktujte nás!

Hypotéky a financování

Zabýváme se zajištěním financování podnikání od bankovních domů, nebankovních institucí a soukromých investorů. Podnikáte a nejste spokojeni s přístupem a hodnocením banky nebo máte záznam v registrech? Pokusíme se Vám zajistit financování.

Hypotéka Findigo

Development

Investujeme do developerských projektů. Kromě financování zajistíme i realizaci – od vyřízení územního rozhodnutí, stavebního povolení, kontrolu a zajištění výstavby, až po samotnou kolaudaci a kompletní prodej projektu.

Sjednat schůzku

Spotřebitelské půjčky

Potřebujete peníze? Findigo nabízí nejrychlejší půjčky na trhu!

Realitní
půjčka

Novinka na peněžním trhu. Potřebujete na nákup nového bydlení použít peníze z prodeje toho současného? Bývá složité vše synchronizovat. Realitní půjčka Vám pomůže koupit nový domov a pak pohodlně prodat stávající nemovitost.

Více o realitní půjčce

Půjčka se zástavou
nemovitosti

Potřebujete půjčit opravdu rychle? Pokud disponujete vlastní nemovitostí, tak s pomocí její zástavy Vám nabídneme nejvýhodnější možný úvěr. Podmínky Vám vytvoříme přímo na míru, aby Vás úvěr nezatížil nad Vaše možnosti.

Více o půjčce se zástavou

Dražební půjčka

Chcete vydražit nemovitost a následně nákup refinancovat hypotékou? Potřebujete garanci financování pro případ úspěchu v dražbě? Sháníte půjčku na složení jistoty pro účast v dražbě? Pomůžeme Vám krátkodobou půjčkou překlenout období, než si v klidu vše s Vaší bankou vyřídíte.

Více o dražební půjčce

Aktuality a články

Sledujte s námi dění na peněžním trhu

Navštivte nás na sociálních sítích

S námi Vám nic důležitého neunikne