Dražební úvěr pro podnikatele

Nebankovní úvěr na dražbu nemovitosti pro podnikatele

Popis produktu

Vyhlédli jste si nemovitost prodávanou v dražbě? Nedisponujete vlastními finančními prostředky k financování kupní ceny nebo dražební jistoty? Nemáte jistotu, že v případě vydražení nemovitosti budete moci nákup financovat jiným úvěrem? Nikdy nevíte, zda nemovitost skutečně vydražíte – jiný dražitel může nabídnout vyšší cenu, která pro Vás bude příliš vysoká.  Obraťte se na Findigo:

 • Zajistíme Vám garanci poskytnutí Dražebního úvěru na úhradu kupní ceny v případě úspěchu v dražbě.
 • Úvěr poskytujeme na dobu 3-12 měsíců, individuálně i déle.
 • Pokud potřebujete, půjčíme Vám peníze i na složení dražební jistoty.
 • Pokud se Vám podaří nemovitost vydražit, poskytneme Vám Dražební úvěr až do výše hodnoty vydražené nemovitosti.
 • Dražební úvěr následně můžete refinancovat běžným dlouhodobým úvěrem se zástavou nemovitosti, v klidu a bez stresu z termínů, protože již máte nemovitost ve svém vlastnictví.

Komu je určen Dražební úvěr a garance Dražebního úvěru:

 • Každému podnikateli, který má zájem koupit nemovitost v dražbě a nedisponuje vlastními finančními prostředky k její koupi anebo složení dražební jistoty
 • Tomu, kdo již nemovitost vydražil a nedisponuje prostředky k doplacení nejvyššího podání
 • Vyhlédli jste si nemovitost v dražbě? Pokud nedisponujete vlastními prostředky, setkáte se s následujícími problémy:
  1. nemáte jistotu, zda nemovitost skutečně vydražíte; pokud nemovitost nevydražíte, zbytečně byste platili úrok za poskytnutý úvěr – můžete využit garanci Dražebního úvěru,
  2. banka Vám pravděpodobně nepůjčí ani nebude garantovat úvěr na dražební jistotu ani kupní cenu nemovitosti, pokud nemovitost skutečně nevydražíte,
  3. po vydražení nemovitosti budete mít relativně krátkou lhůtu pro doplacení nejvyššího podání (většinou 30 dnů); v této době pravděpodobně nezískáte dlouhodobý úvěr (nikdo Vám nebude ochoten na kupní cenu půjčit, pokud nebude mít k nemovitosti zástavní právo) – zápis zástavního práva je v takto krátké lhůtě téměř nemožný.

Hlavní výhody Dražebního úvěru:

Peníze do 3 dnů

Finance na nákup vyhlédnuté nemovitosti nebo garanci financování v této výši získáte nejpozději do 3 pracovních dnů.

Nemusíte dokládat majetkové poměry ani úvěrovou historii

Nebudeme požadovat potvrzení o výši příjmů, finanční výkazy o Vašem podnikání, výpisy z registru dlužníků ani nic podobného. Naší garancí, že úvěr splatíte, je pouze zástavní právo ke kupované nemovitosti.

Předčasné splacení bez sankcí a poplatků

Dražební úvěr můžete kdykoli předčasně splatit bez jakýchkoli poplatků a sankcí. Zaplatíte pouze sjednaný úrok.

Nevydražení nemovitosti-platíte pouze za garanci

Pokud nemovitost nevydražíte a nebudete tak prostředky na její koupi potřebovat, zaplatíte pouze sjednanou garanci.

Jaký je postup získání a splacení Dražebního úvěru?

 1. Kontaktujete nás
 2. Pokud Vám Dražební úvěr předschválíme, uzavřeme smlouvu o garanci poskytnutí Dražebního úvěru/poskytnutí dražební jistoty.
 3. Zúčastníte se dražby
 4. Pokud nemovitost nevydražíte, zaplatíte pouze cenu za garanci Dražebního úvěru a případně úrok za poskytnutou dražební jistotu
 5. Pokud nemovitost vydražíte, poskytneme Vám Dražební úvěr převodem na účet dražeebníka a uzavřeme zástavní smlouvu.
 6. Dražebník na Vás převede vlastnické právo k nemovitosti.
 7. Disponujete nemovitostí. Nyní již nic nebrání tomu, abyste si našli dlouhodobý úvěr se zástavou nemovitosti za nejvýhodnějších podmínek. Z těchto prostředků pak vyplatíte náš Dražební úvěr. S nalezením banky nebo jiného poskytovatele, který Dražební úvěr refinancuje, Vám rádi pomůžeme.
 8. Z dlouhodobého úvěru splatíte Dražební úvěr a dále již budete hradit úrok z dlouhodobého úvěru, který jste si vybrali, podle nejlepších dostupných podmínek, bez časového tlaku.

Doprovodné služby

Realitní služby

Přes partnerskou společnost pro Vás zajistíme profesionální péči jak v procesu nákupu, tak i v procesu prodeje nemovitosti. V rámci realitních služeb zajišťujeme i vypracování znaleckého posudku, technické posouzení nemovitosti, profesionální nafocení a inzerci, přímý prodej anebo prodej pomocí veřejné dražby.

Refinancování Dražebního úvěru

Rádi pro Vás zařídíme dlouhodobý úvěr pro refinancování Dražebního úvěru s výhodnou úrokovou sazbou. Poskytovatel úvěru bude vybrán podle Vašich preferencí a aktuálních nabídek jednotlivých poskytovatelů. Provizi za naše služby platí poskytovatel.