Úvěr se zástavou

Nebankovní úvěr pro podnikatele na cokoliv se zástavou nemovitostí

Popis produktu

Potřebujete krátkodobě financovat jakékoli podnikatelské potřeby? Řešíte exekuci nebo potřebujete vyplatit závadu váznoucí na nemovitosti, např. předchozí zástavní právo? Disponujete nemovitostí, jejíž hodnota pokryje výši úvěru? Potřebujete úvěr na nákup nemovitosti?
Obraťte se na Findigo:

 • Úvěr poskytujeme na dobu 3-12 měsíců, individuálně i déle
 • Nebudeme zkoumat Vaše podnikání, finanční výkazy, úvěrovou historii; naší garancí, že úvěr splatíte je pouze zástava k nemovitosti
 • Pokud si nejste jisti, zda úvěr budete potřebovat, poskytneme Vám pouze garanci úvěru; v tom případě zaplatíte pouze poplatek za garanci, aniž byste museli platit úrok z úvěru.
 • Úvěr můžete následně refinancovat běžným dlouhodobým úvěrem se zástavou nemovitosti; s vyhledáním vhodného úvěru Vám rádi pomůžeme

Komu je Úvěr se zástavou určen:

 • Podnikateli, který disponuje nemovitostí k jeho zajištění (nemovitost nemusí být ve Vašem vlastnictví, postačí, když její vlastník je ochoten jí poskytnout jako zástavu)
 • Podnikateli v nesnázích – nemovitost může být postižena exekucí, nebo předchozím zástavním právem, jež je nutno vyplatit; v případě řešení exekucí jsme nuceni požadovat příslušný poplatek
 • Účel použití úvěru není nijak omezen
 • Hodnota zastavené nemovitosti musí odpovídat výši úvěru a úroku z něj

Hlavní výhody Úvěru se zástavou:

Rychlost zpracování

Poskytnutí úvěru již za týden po obdržení žádosti.

Nemusíte dokládat historii podnikání či úvěrovou historii

Nebudeme požadovat finanční výkazy, zkoumat úvěrovou historii ani nic podobného. Naší garancí, že půjčku splatíte, je pouze zástavní právo k nemovitosti.

Předčasná splátka bez sankcí a poplatků

Úvěr se zástavou můžete kdykoli předčasně splatit bez jakýchkoli poplatků a sankcí. Zaplatíte pouze sjednaný úrok.

Možnost pouze garance Úvěru se zástavou

Pokud si přece jen nejste jisti, zda si vzít Úvěr se zástavou, můžete zvolit pouze garanci, že Vám úvěr poskytneme. V tom případě zaplatíte pouze poplatek za garanci.

Jaký je postup získání Úvěru se zástavou?

 1. Kontaktujete nás s Vašim požadavkem
 2. Individuálně s Vámi věc projednáme a navrhneme Vám podmínky
 3. Pokud se dohodneme, uzavřeme tyto smlouvy:
  • smlouvu o Úvěru se zástavou nebo o poskytnutí garance
  • zástavní smlouvu k zastavené nemovitosti
 4. Podáme návrh na vklad zástavního práva k nemovitosti do katastru nemovitostí
 5. Do 3 pracovních dnů od podání návrhu na vklad Vám poukážeme úvěr (v individuálních případech si můžeme vymínit poskytnutí úvěru až po zápisu zástavního práva)

Doprovodné služby

Garance úvěru

Tato služba je pro klienty, kteří potřebují mít jistotu, že budou mít úvěr k dispozici, ale nepotřebují jej čerpat ihned. Úvěr nemusí být čerpán, a neplatí se tak z něj úrok, pouze poplatek za poskytnutí garance. Jakmile klient o úvěr zažádá, je poukázán na účet do 3 pracovních dnů.

Realitní služby

Přes partnerskou společnost pro Vás zajistíme profesionální péči jak v procesu nákupu, tak i v procesu prodeje nemovitosti. V rámci realitních služeb zajišťujeme i vypracování znaleckého posudku, technické posouzení nemovitosti, profesionální nafocení a inzerci, přímý prodej anebo pomocí veřejné dražby.

Bankovní úvěr

Rádi pro Vás zařídíme dlouhodobý úvěr pro refinancování Úvěru se zástavou nemovitosti s výhodnou úrokovou sazbou. Poskytovatel úvěru bude vybrán podle Vašich preferencí  a aktuálních nabídek jednotlivých poskytovatelů. Provizi za naše služby platí poskytovatel.