Finanční podpora Vašeho podnikání

Máte nápad, ale nemáte finance? Findigo je Vaším řešením!

Vyberte si úvěr pro Váš byznys

Jednáme transparentně a rychle

Firemní dražební úvěr

Nabízíme specializovaný firemní úvěr pro účast v dražbách a aukcích. Například pokud chcete vydražit nemovitost a následně nákup plánujete refinancovat hypotékou, pomůžeme Vám krátkodobým úvěrem překlenout období, než si v klidu vše s Vaší bankou vyřídíte.

Více o Dražebním úvěru

Podnikatelský úvěr se zástavou nemovitosti

Potřebujete půjčit opravdu rychle? Pokud disponujete vlastní nemovitostí, tak s pomocí její zástavy Vám nabídneme nejvýhodnější možný úvěr. Podmínky Vám vytvoříme přímo na míru, aby Vás úvěr nezatížil nad Vaše možnosti.

Více o Úvěru se zástavou

Development

Investujeme do developerských projektů, které dokážeme vést od samého počátku – od vyřízení územního rozhodnutí, stavebního povolení, zajištění financování, realizaci, kontrolu a zajištění výstavby, až po samotnou kolaudaci a kompletní prodej projektu.

Sjednat schůzku

Prodej nemovitostí

Pomáháme našim klientům s rychlým prodejem jejich nemovitosti za výhodnou cenu.

Kontaktujte nás!

Dražební úvěr pro podnikatele

Nabízíme specializovaný firemní úvěr pro účast v dražbách a aukcích. Pokud plánujete vydražit nemovitost a následně nákup refinancovat hypotékou, pomůžeme Vám krátkodobým úvěrem překlenout období, než si v klidu vše s Vaší bankou vyřídíte. Pro konkrétní sjednání podmínek úvěru prosím kontaktujte naše zákaznické centrum nebo vyplňte on-line formulář. V případě žádosti o dražební úvěr za účelem účasti na dražbách portálu OK dražby je proces poskytnutí úvěru kratší.

Firemní úvěr se zástavou nemovitosti

Máte dobrý podnikatelský záměr a poohlížíte se po možnostech finacování? Rozjíždíte byznys a banka vám nepůjčí peníze, protože nemáte čím prokázat svůj příjem? Potřebujete rychlý úvěr na zástavu nemovitosti? S úvěrem od Findigo zbytečně nic nedokládáte, jednoduše ji bez zbytečné byrokracie zajistíte nemovitostí. Půjčka nemusí být určena jen na nákup nemovitosti, půjčíme vám na cokoliv. Využít půjčku se zástavou nemovitosti lze i tehdy, chcete-li zastavit nemovitost, kterou vlastní jiná osoba, anebo na nemovitosti je již jiná zástava (např. hypotéka).

Development

Investujeme do rozvoje infrastruktury měst a obcí a tvoříme nové developerské projekty pro kvalitní život našich spoluobčanů. Zapojte se do těchto projektů s námi a otevřete si dveře k novým příležitostem.

Prodej nemovitosti

Investujeme do rozvoje infrastruktury měst a obcí a tvoříme nové developerské projekty pro kvalitní život našich spoluobčanů. Zapojte se do těchto projektů s námi a otevřete si dveře k novým příležitostem.

Financované projekty

Proč do toho jít s námi