Nabídka úvěrů pro Vaše podnikání

Firemní úvěr na míru? A rychle? Findigo!

Vyberte si úvěr pro Váš byznys

Nabízíme inovativní způsoby půjčování peněz

Dražební úvěr

Nabízíme specializovaný firemní úvěr pro účast v dražbách a aukcích. Například pokud chcete vydražit nemovitost a následně nákup plánujete refinancovat hypotékou, pomůžeme Vám krátkodobým úvěrem překlenout období, než si v klidu vše s Vaší bankou vyřídíte.

Více o Dražebním úvěru

Úvěr se zástavou
nemovitosti

Potřebujete půjčit opravdu rychle? Pokud disponujete vlastní nemovitostí, tak s pomocí její zástavy Vám nabídneme nejvýhodnější možný úvěr. Podmínky Vám vytvoříme přímo na míru, aby Vás úvěr nezatížil nad Vaše možnosti.

Více o Úvěru se zástavou

Ostatní firemní
úvěry

Poskytujeme individuální podporu firmám v různých odvětvích byznysu. Sháníte peníze pro rozvoj společnosti, rozšíření výroby, stavbu nového projektu? Obraťte se na Findigo. Rádi se s Vámi sejdeme.

Další možnosti financování

Dražební úvěr pro podnikatele

Nabízíme specializovaný firemní úvěr pro účast v dražbách a aukcích. Pokud plánujete vydražit nemovitost a následně nákup refinancovat hypotékou, pomůžeme Vám krátkodobým úvěrem překlenout období, než si v klidu vše s Vaší bankou vyřídíte. Pro konkrétní sjednání podmínek úvěru prosím kontaktujte naše zákaznické centrum nebo vyplňte on-line formulář.

Firemní úvěr se zástavou nemovitosti

Máte dobrý podnikatelský záměr a poohlížíte se po možnostech finacování? Rozjíždíte byznys a banka vám nepůjčí peníze, protože nemáte čím prokázat svůj příjem? Potřebujete rychlý úvěr na zástavu nemovitosti? S úvěrem od Findigo zbytečně nic nedokládáte, jednoduše ji bez zbytečné byrokracie zajistíte nemovitostí. Profesionální ocenění nemovitosti vám navíc ve vybraných lokalitách poskytneme ZDARMA. Půjčka nemusí být určena jen na nákup nemovitosti, půjčíme vám na cokoliv. Využít půjčku se zástavou nemovitosti lze i tehdy, chcete-li zastavit nemovitost, kterou vlastní jiná osoba, anebo na nemovitosti je již jiná zástava (např. hypotéka).

Ostatní firemní úvěry

Je Vaše situace příliš složitá, abyste jednoduše požádali o Dražební úvěr nebo Úvěr se zástavou? Jsem připraveni řešit i komplexní úvěrové požadavky firem i OSVČ. Obraťte se na nás.

Financované projekty

Proč do toho jít s námi