Nabídka spotřebitelských úvěrů Findigo

Půjčku? Na míru? A rychle? Findigo!

Vyberte si úvěr podle Vašich potřeb

Nabízíme inovativní způsoby půjčování peněz

Realitní
půjčka

Potřebujete na nákup nového bydlení použít peníze z prodeje toho současného? Bývá složité vše synchronizovat. Realitní půjčka Vám pomůže koupit nový domov a pak pohodlně prodat stávající nemovitost.

Více o realitní půjčce

Půjčka se zástavou
nemovitosti

Potřebujete půjčit opravdu rychle? Pokud disponujete vlastní nemovitostí, tak s pomocí její zástavy Vám nabídneme nejvýhodnější možný úvěr. Podmínky Vám vytvoříme přímo na míru, aby Vás úvěr nezatížil nad Vaše možnosti.

Více o půjčce se zástavou

Dražební půjčka pro spotřebitele

Máte možnost vydražit zajímavou nemovitost? Potřebujete garanci financování pro případ úspěchu v dražbě? Nemáte peníze na složení dražební jistoty? Pomůžeme Vám nákup financovat do doby, než si následně vyřídíte s Vaší bankou hypotéku.

Více o dražební půjčce

Hypotéky a financování

Zabýváme se zajištěním financování od bankovních domů, nebankovních institucí a soukromích investorů. Nejste spokojeni s přístupem a hodnocením banky nebo máte záznam v registrech? Pokusíme se Vám nabídnout zajištění financování.

Více k hypotéce Findigo

Realitní půjčka

Realitní půjčka je krátkodobý nebankovní úvěr se zástavou nemovitostí určený pro klienty, kteří plánují prodat svou nemovitost a potřebují peníze z prodeje nemovitosti získat co nejrychleji, za účelem nákupu nové nemovitosti. Naše Realitní půjčka řeší časový nesoulad mezi rozhodnutím prodat nemovitost a dobou realizace samotné transakce, která v drtivé většině případů trvá přes 3 měsíce (u bytů je průměrem v závislosti na velikosti 86-121 dnů na nalezení kupujícího a dalších 40 dnů na uzavření transakce, peníze tedy průměrně dostanete za 120 dní od rozhodnutí prodat).
Díky Realitní půjčce Vás nic nebude tlačit k prodeji nemovitosti za nižší cenu z důvodu rychlosti transakce.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Máte dobrý podnikatelský záměr a poohlížíte se po možnostech finacování? Rozjíždíte byznys a banka vám nepůjčí peníze, protože nemáte čím prokázat svůj příjem? Potřebujte rychlou půjčku na zástavu nemovitosti? S půjčkou od Findigo zbytečně nic nedokládáte, jednoduše ji bez zbytečné byrokracie zajistíte nemovitostí. Profesionální ocenění nemovitosti vám navíc ve vybraných lokalitách poskytneme ZDARMA. Půjčka nemusí být určena jen na nákup nemovitosti, půjčíme vám na cokoliv. Využít půjčku se zástavou nemovitosti lze i tehdy, chcete-li zastavit nemovitost, kterou vlastní jiná osoba, anebo na nemovitosti je již jiná zástava (např. hypotéka).

Dražební půjčka

Chcete vydražit nemovitost a následně nákup refinancovat hypotékou? Nemáte peníze na složení dražební jistoty? Potřebujete garanci financování pro účast ve dražbě? Pomůžeme Vám krátkodobým úvěrem překlenout období, než si v klidu vše s Vaší bankou vyřídíte.

Hypotéky a financování

Zabýváme se zajištěním financování od bankovních domů, nebankovních institucí a soukromích investorů. Nejste spokojeni s přístupem a hodnocením banky nebo máte záznam v registrech? Pokusíme se Vám nabídnout zajištění financování./p>